SREBRNY WISIOR - FENIKS (TURKUS)

SN1510T
Ocena 
555,12 zł
Ilość

100% bezpieczne płatności

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 55 punktów lojalnościowych, . Twój koszyk będzie zawierał 55 punktów które możesz wymienić na kod rabatowy 55,00 zł .


Opis

Feniks - to odrodzenie, odnowa, przemiana. Feniks przynosi ci światło słońca i ziemi, prastarą wiedzę i siły magiczne. Obdarza cię siłą przemiany, by zagoić stare rany i odrodzić się na nowo. Wzywa cię do tego, byś co jakiś czas wycofał się do swego wnętrza, oczyścił się i odbudował swoje siły. Feniks jest strażnikiem jedności, o czym przypomina ci swoim pojawieniem się. Feniks wspiera cię tylko wówczas, gdy działasz w szacunku do prawd i praw wszechświata. Bardzo dekoracyjny i oryginalny wisior z feniksem wykonany ze srebra próby 925 i turkusu. Misterne dzieło sztuki jubilerskiej. Cudny dodatek do letnich stylizacji.

Szczegóły Produktu
SN1510T
5 Przedmioty

Arkusz danych

Surowiec
Srebro
Próba
925
Kamień
Turkus
Waga
12 gr.
Szerokość
4,4 cm
Długość
6,0 cm
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

SREBRNY WISIOR - FENIKS (TURKUS)

SREBRNY WISIOR - FENIKS (TURKUS)

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Referencja: SN1191

SREBRNY WISIOR - DUŻA ŻABA (BURSZTYN KONIAK)

Recenzje: 0

Żaba to zwierzę mocy, symbol bogactwa i odnowy, zwiastun wiosny, nauczyciel transformacji. Żaba jest silnie związana z żywiołem wody oraz procesem odnowy i gojenia się ran. Pojawienie się żaby w naszym życiu jest zapowiedzią wewnętrznej transformacji. Ta oryginalna zawieszka została wykonana ze srebra próby 925 i koniakowego bursztynu.

Cena 320,00 zł
Więcej
W magazynie

Referencja: SN2001

SREBRNY WISIOR - MUCHOŁÓWKA (BURSZTYN KONIAK, AGAT)

Recenzje: 0

Ta śliczna zawieszka wykonana jest ze srebra próby 925, bursztynu i białego agatu. Muchołówka to wyjątkowo oryginalna zawieszka, która z pewnością nie pozostanie niezauważona.

Cena 564,88 zł
Więcej
W magazynie

Referencja: SN1373

SREBRNY WISIOR - PTAK (BURSZTYN WIELOKOLOROWY, CYRKONIA)

Recenzje: 0

Ptaki od zawsze budziły podziw i fascynację człowieka. Nasi praprzodkowie zazdrościli im sztuki latania, kojarząc ją najczęściej z nieograniczoną wolnością. Zachwyt budził również ptasi śpiew, który był naśladowany, cytowany i przekształcany przez pokolenia muzyków. Ptaki również znalazły swoje miejsce w biżuterii. Ta wyjątkowo ciekawa zawieszka...

Cena 476,10 zł
Więcej
W magazynie

Referencja: SN1296

SREBRNY WISIOR - ZIMORODEK (BURSZTYN KONIAK, TURKUS)

Recenzje: 0

Ta śliczna zawieszka wykonana jest ze srebra próby 925, bursztynu i niebieskiego turkusu. Zimorodek to wyjątkowo oryginalna zawieszka, która z pewnością nie pozostanie niezauważona.

Cena 417,56 zł
Więcej
W magazynie

Referencja: SN1901L

SREBRNY WISIOR - ZIELONY CZŁOWIEK (BURSZTYN KONIAK)

Recenzje: 0

To bardzo dekoracyjny i wyjątkowy wisior „Green Man” dla wyjątkowej kobiety ceniącej oryginalną biżuterię. Został wykonany ze srebra próby 925 i okazałego o pięknej brązowej barwie bursztynu.

Cena 749,27 zł
Więcej
W magazynie

Referencja: SN1415B

SREBRNY WISIOR - DUŻA PSZCZÓŁKA (BURSZTYN WIELOKOLOROWY)

Recenzje: 0

Ten unikatowy wisior to śliczna pszczółka siedząca na ażurowej kuli. Ażurowa kula jest przyozdobiona miodowymi bursztynami. Całość wykonana ze srebra próby 925 i ręcznie robionego bursztynowego odwłoka. Odwłok jest składany z różnych rodzai i kolorów naturalnego bursztynu, więc będą się odwłoki od siebie zawsze odrobinę różniły. Dlatego każda pszczółka...

Cena 612,68 zł
Więcej
W magazynie